Ailemize Hoş geldin Yanhan Liu


Kadınlar 1. Ligi’nin şampiyonluk adayı Zeren Spor, dış transferde bomba bir transfere daha imza attı. Başkent ekibi, Çin’in Tianjin takımında forma giyen Çinli smaçör Yanhan Liu’yu kadrosuna kattı.
Kulüp kariyerinde sırasıyla Bayi Shenzhen, Liaoning Yingkou Bayuquan, Bayi Nanchang ve Liaoning Huajun takımlarının formalarını giyen Liu, Çin Milli Takımı’nın formasını da çeşitli yaş gruplarında defalarca giydi.
1993 doğumlu ve 188 cm boyunda olan Liu, Çin Milli Takımı ile 2 Dünya Kupası şampiyonluğu, 2 Asya Kupası şampiyonluğu, 1 U19 Asya şampiyonluğu, 1 U23 Asya şampiyonluğu, 1 U23 Dünya şampiyonluğu, 1 Asya Oyunları üçüncülüğü, 1 Dünya Grand Prix üçüncülüğü, 2 Milletler Ligi ikinciliği gibi önemli başarılara imza attı.
Çinli yıldız, kulüp kariyerinde de 2 Çin Ligi şampiyonluğu, 1 Çin Ulusal Şampiyonası şampiyonluğu, 1 Çin Ulusal Şampiyonası ikinciliği ve 1 Asya Kulüpler üçüncülüğü elde etti.
Zeren Spor Kulübü olarak, Yanhan Liu’ya ailemize hoş geldin diyor, formamız altında zaferlerle dolu bir sezon yaşamasını temenni ediyoruz.

Leave a comment